Kthehu

#NaKontaktoni#  

Call 24h +355685339176
Lezhe +355676030004
Tirane +355684060009
Fb: ilirialines
Instagram: ilirialines
Tik Tok: ilirialines
Per Prenotim Online vizitoni: www.iliria-lines.al
Per cdo problem/verejtje/ankes/marrveshje kontaktoni eprorin e kompanis +355696030004

Kontaktet e shoferave

Shoferi i Nisjes se Enjtes dhe kthimi i se Shtunes/Djeles

☎️+393888546771

☎️+355695730068

Shoferi i Nisjes se Henes dhe kthimi i se Merkurres/Enjtes

☎️ +32465635339

☎️+355695730069

Kontakt vetem per Linjen e Zvicres Nisja e Henes/Enjtes dhe kthimi i Enjtes/Djeles

☎️+41754238116

☎️+355695730067